Hei alle sammen, først om fremst vil jeg takke alle som er innom denne bloggen, det er godt å vite at det jeg skriver blir lest. Til dere som er innom daglig vil jeg bare beklage og si at jeg har hatt veldig mye å gjøre de siste to ukene, derfor har jeg ikke rukket å oppdatere denne bloggen så hyppig som jeg egentlig hadde planlagt.
Det er det evige tidsdilemmaet, veldig irriterende, men man får ikke gjort så veldig mye med det.
Egentlig burde jeg ikke klage, jeg sitter midt i to publiseringsløsninger som skal leveres i løpet av uken, samtidig som jeg har utarbeidet tekst til denne bloggen. Så noe fornuftig har jeg dog rukket å gjøre.
For de av dere som virkelig lurer så kommer jeg til å legge ut resten av lenkeguiden: Hvordan bygge lenker – 8 ukers guide. Samtidig som nye artikler er på vei. Anbefaler også at dere tar en titt på: Enkel guide for hvordan DU kan tjene penger på bloggen din.
Skrevet av Anghus - SøkemotoroptimaliseringDersom du likte denne posten kan du abonnere på RSS feed!
Det er det evige problemet det der. Av samme grunn som deg så droppet vi å ha blogg på Devenia sidene.Det ble ganske enkelt for mye å holde gående med blogg samtidig som vi vokser raskt med nye kunder som kommer inn hver uke.
Vi valgte til slutt å droppe blog for at ikke dette skulle gå ut over kundecaser.
Hei Bjørn.
Du har helt rett, det blir fort mye å gjøre med å holde en blogg vedlike samt holde kontakten med alle kundene. Men nå viser det seg at også prioritet.no har begynt å blogge. Så trenden går vel mot at flere og flere firmaer innen søkemotoroptimalisering og markedsføring på Internett, setter i gang med å blogge.
Men til ditt forsvar, så driver du jo med dittnettsted.no, og det er jo ikke bare bare å holde styr på alle innleggene der.
Fortsett å blogg! Innleggene dine om søkemotoroptimalisering er interessante og nyttige.
Mange har kastet seg på blogge-hypen, men de fleste slutter å blogge innen et år. Ikke bli en av de!
Bloggen din er et meget godt salgsverktøy og den bidrar til å spre kunnskap på en meget kostnadseffektiv måte.
Hei KP og takk for kommentaren din. Jeg har ikke tenkt å slutte, og lover å komme sterkere tilbake. Har brukt ferien til å fullføre 3 mellomstore prosjekter. Og det tar litt tid, huff, sitter og jobber på selveste påskeaften
Men er snart tilbake.
[…] Pay-per-actionAnghus on Web 2.0 annonsering – Google Pay-per-actionAnghus on Anghus er busyKP on Anghus er busybza on Hvordan bygge lenker- 8 ukers […]